از یک هفته تا یک روز پیش از نوبتتان می توانید از طریق لینک پیامک ارسالی به گوشی همراهتان یا از طریق آیکن تایید یا لغو نوبت در سایت
نوبتتان را تایید یا لغو نمایید.
از طریق ایکن تایید یا لغو نوبت در سایت وارد حساب کاربری تان شوید،نام کاربری شما کدملی و رمز عبورتان شماره موبایل اعلامی است.
پس از ورود به حساب کاربری تان از طریق آیکن نوبت های من می توانید نوبت های جاری خود را مشاهده و از یک هفته تا یک روز پیش از موعد نوبتتان آن را لغو یا تایید فرمایید.

پس از لغو یا تایید نوبت از حساب کاربری تان خارج شوید.
در طول هریک از مراحل در صورت ایجاد مشکل از منو خدمات سایت >  ارتباط با مدیریت سایت در ارتباط باشید.

 

سوالات در مورد تایید یا لغو نوبت

برای تایید نوبت خود هرچه با تلفن یا موبایل مطب تماس می گیرم موفق نمی شوم؟

از شهریور ماه سال 1402 شما از طریق سایت، آیتم تایید یا لغو نوبت و با ورود به حساب کاربری تان(کدملی به عنوان نام کاربری و شماره موبایل اعلامی به عنوان رمز عبور) از یک هفته تا یک روز پیش از موعد نوبتتان می توانید اقدام به تایید نوبت بفرمایید.

وقتی وارد حساب کاربری ام می شوم در قسمت نوبت های جاری نوبتم نمایش داده نمی شود که بتوانم تایید کنم؟

اگر یک هفته پیش از موعد نوبتتان هست و به هر دلیل موفق به تایید نوبت به صورت اینترنتی نمی شوید با همان روش سابق و تماس تلفنی با موبایل  ساعت 16 الی 17:30 در روزهای فعال مطب، نوبتتان را تایید کنید، در غیر اینصورت نوبت شما لغو و به شخص دیگری واگذار می گردد.

از طریق لینک پیامک ارسالی بر روی موبایلم موفق به تایید نوبت نمی شوم؟

اگر فیلتر شکن شما خاموش است و از اتصال اینترنت خود اطمینان دارید اما موفق به تایید از طریق لینک ارسالی نمی شوید،وارد سایت شده و با کلیک بر روی ایکن ورود (کدملی تان نام کاربری و شماره موبایل اعلامی رمز عبورتان هست) در قسمت نوبت های جاری اقدام به تایید نوبت بفرمایید.

پیامک تایید نوبت چند روز قبل برایم امده ولی الان که می خواهم نوبتم را تایید کنم نوبتم لغو شده؟

پس از ارسال پیامک شما سه روز فرصت دارید از طریق لینک نویت را لغو یا تایید کنید در غیر اینصورت نویت به صورت خودکار لغو می گردد، اگر می خواهید نوبتتان را از طریق لینک پیامک تایید نمایید زودتر اقدام نمایید.

روز و ساعت نوبتم را فراموش کرده ام چگونه می توانم به آن دسترسی پیدا کنم؟

نویت شما به شماره موبایلتان پیامک شده و با جستجو در پیامک ها می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

در غیر اینصورت از طریق دکمه ی ورود با نام کاربری کدملی و رمز عبور شماره مویایلتان در قسمت نوبت های جاری می توانید نوبت بعدی تان را مشاهده و از یک هفته قبل همینجا تایید نمایید.